Konteyner Lashing NedirUluslararası denizyolu taşımacılığında sevk edilecek yüklerin zarar görmemesi ve adresine sağ salim teslim edilmesi için konteyner lashing hizmeti verilir. Lashing hizmeti konusunda sizlere önerebileceğimiz firma ABK Denizcilik ve Liman Hizm.Tic.Ltd.Şti olacaktır, firmaya 0-262 646 1213 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Uluslararası taşımacılıkta önemli olan taşınacak yüklerin yerine zamanında ulaşması ve zamanında ulaşırken herhangi bir kazaya uğramadan, güvenli şekilde teslim edilmesidir. Denizyolu taşımacılığında en önemli olan şey yükün en iyi şekilde sabitlenmesi ve adrese teslim edilene kadar güvenli şekilde taşınmasıdır.

 

Yapılan uluslararası gemi taşımacılığında konteyner lashing hizmetlerinde taşınacak yükün özelliğine göre sabitleme yapılırken birçok önlemler alınır. Taşınacak kargoların özelliğine göre yükleme ve sabitleme yapılarak, ara limanlarda ve tahliye limanına varışından sonra tahliyesinin de güvenli şekilde yapılması önem taşımaktadır. Gemi taşımacılığında yükleri taşımak kadar adrese ulaştırılan yüklerin tahliye edilmesi de önem taşımaktadır.

 

Uluslararası gemi taşımacılığında ürünlerinizi konteyner içerisinde yük sabitleme işlemi ile hasarsız şekilde adresine teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Ürünler, konteyner içerisinde sabitlenerek oluşacak herhangi bir kazada taşınan ürünlerin zarar görmemesini sağlarsınız hem de çevrenize zarar vermezsiniz. ABK Denizcilik internet sitesini ziyaret ederek uluslararası deniz taşımacılığı ile ilgili tüm lashing hizmetleri hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Firma Bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz